ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ!
ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ


Враховуючи величезну популярність відеогри Minecraft серед молоді, з 1 по 25 лютого 2019 року ОДЦНТТУМ проводить обласний чемпіонат з кіберспорту Minecraft (заочний).

Метою проведення Чемпіонату є: зацікавлення юнаків та дівчат до конструкторської, інженерної та технічної діяльності за допомогою популярної відеогри Minecraft, освоєння і використання ігрового середовища в освітніх цілях, створення власних проектів та складних логічних схем на Булевій алгебрі, навчання дітей ставити і досягати намічені цілі, пробудити заохочення діяти самостійно та креативно, вирішувати проблеми у віртуальному середовищі Minecraft, де є лише одне обмеження – уява.

Чемпіонат проводиться серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у трьох вікових групах – учні до 6 класу, 7-9 класів, 10-11 класів.

  ? Положення   ℹ Minecraft Вікіпедія   ? Трейлер   ? WinRAR   ♨ Java   ? Завантажити Minecraft NEW


 ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ: 


Для участі у чемпіонаті Ви повинні з 1 по 25 лютого 2019 року виконати завдання у вашому світі Minecraft та надіслати нам його у заархівованому виді через Google-форму.

При виконанні завдань слід звернути велику увагу до застосування командних блоків, редстоуну та створення редстоун схем, адже саме вони відіграють ключову роль у отриманні балів до вашої роботи.

 

 ЗАВДАННЯ MINECRAFT: 

ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

Створити звичайний світ у Minecraft і збудувати в творчому режимі заклад позашкільної освіти (будівля в якій діти навчаються та відвідують гуртки). Будівля повинна бути створена з використанням логічних схем редстоуну та набором відповідного колірного набору блоків (з яскравих різнокольорових блоків).

Потрібно створити кімнати, де діти зможуть займатись в гуртках. Наприклад, створити кабінет, де натискаючи на важелі або кнопки буде висвічуватись запитання, а в разі правильного вибору з роздавача випадала нагорода. В нічний час будівля повинна автоматично освітлюватись, а в денний економити енергію. Для економії простору потрібно створити механізми автоматичного приховування меблів в кабінетах, де проводяться заняття.

Інтер’єр та екстер’єр будівлі повинен виглядати красиво та естетично. Будівля повинна бути креативною, а не з типовим кубічним виглядом. Дозволяється використовувати будь-які креативні технічні рішення, що допоможе створити заклад позашкільної освіти вашої мрії.
 
Чим складніше виконана робота, тим більше вона буде оцінена.
 

ДРУГЕ ЗАВДАННЯ

Створити інфраструктуру для гуртка ракетомоделювання: систему віддаленого керування запуском ракет (використовуючи пусті феєрверки в якості ракет). Запуск ракет повинен здійснюватись віддалено (мінімум 20 блоків від стартового майданчика). Стартовий майданчик має знаходитись поряд із будівлею закладу позашкільної освіти. Також потрібно створити систему для захисту глядачів від нещасних випадків під час запуску ракет.

Для виконання завдання потрібно користуватись редстоуном, роздавачами, поршнями та всіма іншими потрібними елементами гри Minecraft.
 
Чим складніше виконана робота, тим більше вона буде оцінена.
 

ДОВІДКА

Завдання потрібно виконувати в одному і тому ж світі Minecraft.

Рекомендована версія гри 1.13.2 але дозволяється використовувати старіші версії.

Дозволяється користуватись своїм Лаунчером гри.

Чемпіонат проводиться по принципу Fair Play – «чесна гра».

Якщо у Вас виникають труднощі із запуском гри, перевірте чи встановлена Java та драйвер до вашої відеокарти.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Ваш світ у Minecraft повинен бути заархівований через програму архіватор WinRAR або 7-zip та відправлений одним файлом (архівом).

Максимальний розмір архіву 50 мегабайт.


Координатор чемпіонату Парпан Петро Степанович
м. 066-227-82-39