Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 16.04.2021 р. № 103 «Про проведення обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання» 13-14 травня 2021 року проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання в режимі онлайн.

Змагання проводились на платформі Google Classroom та включали три завдання: теоретичний залік, домашнє завдання, дистанційне завдання (синхронно). Учасники продемонстрували високі вміння і навички, які отримали на заняттях гуртків початкового технічного моделювання.

У Змаганнях взяли участь 24 учасники із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Долинської, Івано-Франківської, Коломийської, Калуської, Надвірнянської, Рогатинської, Тлумацької міських, Богородчанської, Кутської селищних, Верхнянської сільської рад області, обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради.

Координацію з організаційно-методичного забезпечення здійснював Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

 

Переможцями стали:

Молодша вікова група

Перше місце

Карапчук Петро Валерійович, учень 3 класу Розтоківського ліцею Кутської селищної ради Косівського району (керівник Карапчук О.Я.)

Друге місце

Стебеляк Софія Назарівна, учениця 3 класу Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради (керівник Петрик В.В.)

Третє місце

Провальний Мартін Петрович, вихованець  гуртка «Початкове технічне моделювання» Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської ради (керівник Цимбалій В.В.)

 

Cтарша вікова група

Перше місце

Тимків Максим Васильович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Верхнянського ліцею Верхнянської сільської ради (керівник Галій Л.Р.)

Друге місце

Стець Анна Володимирівна, вихованка гуртка «Технічне конструювання» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Калуської міської ради (керівник Сухарник Г.І.)

Третє місце

Кепша Артем Романович, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Долинської станції юних техніків Долинської міської ради (керівник Микитин Г.З.)

Переможці отримають цікаві подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *