Виставка-конкурс саморобних новорічних ялинок «Техноялинка 2018»

28 грудня 2017 року було проведено виставку-конкурс «Техноялинка 2018» на базі Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На Виставку-конкурс представлено 33 роботи.

Також, було проведено інтернет-голосування, де кожний бажаючий мав змогу віддати свій голос і повпливати на результати конкурсу.

Представлені роботи були виставлені в інтернет-аукціоні на сайті Центру, відвідувачі сайту мали змогу зробити внесок та фінансово підтримати гуртки.

У Виставці-конкурсі взяли участь вихованці гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Богородчанського будинку дитячої та юнацької творчості, Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості, Верховинського центру дитячої та юнацької творчості, Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Войнилівського центру дитячої творчості, Долинської станції юних техніків.

 

Список призерів виставки-конкурсу саморобних новорічних ялинок

 

П е р ш е  місце:

  • Колектив гуртка автотрасового моделювання Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Фармуга І.С.).

Д р у г е  місце:

  • Колектив гуртка «Радіоелектронне конструювання» Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді Коломийської міської ради (керівник Олійник І.В.).
  • Колектив гуртка «Юний технік» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Кодря В.В.).
  • Іван Гуцуляк, вихованець авіамодельного гуртка Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Карбашевський В.В.).

Т р е т є  місце:

  • Колектив гуртка «Дизайн одягу» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Скорохода І.М.).
  • Колектив гуртка «Технічне моделювання та конструювання» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Дронів М.С.).
  • Сеньків Ірина, Юрків Марія, вихованці гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Долинської станції юних техніків Долинської районної ради (керівник Вінтоняк Х. Я.).
  • Мантула Михайло, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Богородчанського будинку дитячої та юнацької творчості Богородчанської районної ради (керівник Уманців-Вінтоняк Ж.В.).
  • Колектив гуртка «Конструювання транспортної техніки» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Цимбалій В.В.).
  • Колектив гуртка «Робототехніки» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Логутенков Ю.В.).

 

Список нагороджених подяками

 

  • Титиш Надiя, вихованка гуртка «Крiй та шиття» Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості Болехівської міської ради (керівник Лохман Г.М).
  • Колектив гуртка «Ракурс» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Клименко В.О.).
  • Мочевинська Вікторія, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Долинської станції юних техніків Долинської районної ради (керівник Пірко Г. М.).
  • Проців Христина, Горгут Надія, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Долинської станції юних техніків Долинської районної ради (керівник Катрій І. С.).
  • Колектив гуртка «Конструювання столярних виробів» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Федорів В. М.).
  • Колектив гуртка «Народні ремесла України» Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді Коломийської міської ради (керівник Олексюк Л. О.).
  • Дмитрiв Анжелiка, вихованка гуртка «Цифрової фотографiї» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Костiв О.В.).
  • Колектив гуртка «Цифрової фотографії» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Костiв О.В.).
  • Мізунська Людмила, Шкірляк Софія, вихованці гуртка «Орігамі» Долинської станції юних техніків Долинської районної ради (керівник Шкірляк Н. В.).
  • Колектив гуртка «Природа і фантазія» Войнилівського центру дитячої та юнацької творчості Калуської районної ради.
  • Колектив гуртка «Стендового технічного моделювання» Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді Коломийської міської ради.
  • Колектив гуртка «Технічний дизайн» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Хрущ А.П.)
  • Колектив гуртка «Чарівна скарбничка» Войнилівського центру дитячої та юнацької творчості Калуської районної ради.
  • Колектив гуртка «Авіамоделювання» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Соколовський М.В.).
  • Колектив гуртка «Радіоелектронного конструювання» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (керівник Яців В. Д.).
  • Колектив гуртка «Паперопластика» Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді Коломийської міської ради (керівник Поляк І.П.).
  • Ковач Наталія, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Долинської станції юних техніків Долинської районної ради (керівник Сова Г. І.).
  • Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Войнилівського центру дитячої та юнацької творчості Калуської районної ради.
  • Колектив гуртка «Автосправа» та «Набивна вишивка» Верховинського центру дитячої та юнацької творчості Верховинської районної ради.
  • Колектив гуртка «Художня обробка деревини» Коломийського навчально-виробничого центру науково-технічної творчості учнівської молоді Коломийської міської ради (керівник Герило Л. М.).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *