Oбласна радіотехнічна олімпіада старшокласників 2015

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації 26 листопада 2015 року проведена обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників. Координацію з організаційно-методичного забезпечення здійснював Івано-Франківський ОДЦНТТУМ. З вітальним словом виступив методист лабораторії національного виховання обласного інституту післядипломної освіти Череп А.Д., завідуючий кафедри фізики і хімії твердого тіла Прикарпатського національного університету Прокопів В.В. ознайомив присутніх з специфікою роботи своєї кафедри і запросив присутніх відвідати захід з популяризації природничих наук, що відбудеться 29.11.2015р.

Олімпіада відбулась на базі  Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, в ній взяли  участь 44 вихованці з позашкільних навчальних закладів Богородчанського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Тисменицького районів, міст Івано-Франківська, Калуша, Яремче, обласного державного центру НТТУМ.

Вихованці ознайомилися з навчальною базою, умовами вступу, спеціальностями за якими проходить навчання в училищі.

Олімпіада проводилась з метою стимулювання творчого та інтелектуального розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, поглиблення технічних знань в галузі радіоелектроніки.

 

 

Під час олімпіади учасники:

  • складали теоретичний залік;
  • розробляли друковану плату;
  • здійснювали монтаж радіоелектронного пристрою (старші — генератор світлових імпульсів, молодші — індикатор розрядки акумуляторів).

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *