Конструювання транспортної техніки

Конструювання транспортної техніки

У конструкторській справі, як і в будь-якому іншому виді творчості, людині часто доводиться йти нестандартним шляхом. І на цьому шляху їй дуже важливо досконало оволодіти тими способами, засобами і методами конструкторської творчості, яку виробили її попередники. Конструктор, озброєний таким “інструментом”, як знання і практика, швидше і з меншими витратами сил досягне мети, зможе більше встигнути зробити, якість його творчої праці стане вище, бо все далі він буде відходити в своїй творчості від надзвичайно трудомісткого і нераціонального “шляху проб і помилок“.

Заняття в гуртку допоможуть зробити перші кроки на шляху творення, познайомить з основними прийомами конструкторської роботи.

Актуальність даного гуртка полягає у відтворенні в діяльності учнівського колективу умов сучасного промислового виробництва. Така діяльність сприяє більш успішній соціалізації та професійній адаптації підростаючого покоління в умовах збільшення потреби у працівниках машинобудівних та виробничих галузей, однією з яких є транспортне машинобудування.

Мета діяльності гуртка – всебічний розвиток творчої особистості та формування ключових компетентностей вихованців.

Час проведення занять:

Вівторок    14:45-17:10

 Четвер       14:45-17:10 (ін.15:15-18:00)

Керівник гуртка:                                                 

Цимбалій Володимир Васильович

Місце проведення занять:

Тлумацький БДЮТ (центр технічної творчості)

Час проведення занять:

Понеділок   11:20-13:45

Четвер         11:20-13:45

    Керівник гуртка:

Рудик Ігор Васильович

  Місце проведення занять:

ЗОШ № 24, м.Івано-Франківськ
(майстерня)