Обласна радіотехнічна олімпіада (14.03.2018)

14 березня 2018 року на базі Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки відбулась обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників. Організатором заходу виступив Департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Координацію з проведення олімпіади здійснював Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

 


 


 
 

ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДІОТЕХНІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ

КЕРІВНИКИ КОМАНД: Деренько В.А., Лутчин Р.В.(Івано-Франківський ЦНТТУМ), Павлишин З.М. (ВПУ №13), Бейсюк Д.І.(Косівський ЦДТ), Клиса П.В.(Калуський ЦНТТУМ), Корнійчук І.Я.(Яремчанський ЦПРДЮ), Бурко В.М.(Тисменицький БДЮТ), Олексин А.М. (Богородчанський ЦНТТУМ), Романюк М.Я. (Надвірна СЮТ), Лутчин І.І.(Тисменицький БДЮТ),Стасюк О.С. (Долинська СЮТ), Свистак В.І. (Долинська СЮТ), Олійник І.В. (Коломийський НЦТТУМ).
Журі: Ікалюк М.Й., Аронець О.В., Пипчак Л.В., Кодря В.В., Корнійчук І.Я., Котик Т.З, Ткачук Р.З., Скорохода І.М., Парпан П.С., Яців В.Д.

 

Молодша група
Прізвище та ім’я учасника Позашкільний навчальний заклад Теоретичний залік Складання схем на макетній платі Розробка друкованої плати Монтаж на друкованих платах Всього Місце
швидкість монтажу якість монтажу
1 Бейсюк Віктор Васильович Косівський центр дитячої творчості 12 19 9,8 1,5 42,3  
2 Слюсарчук Назар Тарасович Косівський центр дитячої творчості 10 5 13 15 15 58 ІІ
3 Придатко Володимир Андрійович Богородчанський ЦНТТУМ 5 6 1 12  
4 Дзундза Юрій Дмитрович Калуський  центр НТТУМ 15 19 11,6 1 46,6  
5 Мостовий Андрій  Сергійович Калуський  центр НТТУМ 15 16,5 11,8 1 44,3  
6 Литвинюк Микола Олегович Долинська районна станція юних техніків 12 10 2 24  
7 Рак Олег Михайлович Долинська районна Станція юних техніків 15 10 5,8 5 35,8  
8 Якимів Ігор Васильович Долинська районна станція юних техніків 11 15 1 27  
9 Чекаловський Юрій Ігорович Долинська районна станція юних техніків 11 5 1 17  
10

 

Дмитрів Михайло Васильович Тисменицький будинок дитячої та юнацької творчості 13 17,5 10 40,5  
11 Драганчук Михайло Іванович Тисменицький будинок дитячої та юнацької творчості 9 8 7,2 1 25,2  
12 Обухов Дмитро Олександрович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 15 20 15 14,6 16 80,6 І
13 Спісак Максим Любомирович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 7 5 1 13  
14 Хома Сергій

Іванович

Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 7 5 1 13  
15 Гритчук Андрій  Тарасович Коломия навчально-виробний центр НТТУМ 12 5 3,5 20,5  
16 Шкарпович Остап Тарасович Надвірнянська станція юних техніків 16 11 11,8 12 50,8 ІІІ
17 Христан  Іван Васильович Надвірнянська станція юних техніків 18 18,5 4,4 9 49,9  

 

Старша група

Прізвище та ім’я учасника Позашкільний навчальний заклад Теоретичний залік Складання схем на макетній платі Розробка друкованої плати Монтаж на друкованих платах Всього Місце
швидкість монтажу якість монтажу
1 Пугач Павло Іванович Калуський  центр науково-технічної творчості учнівської молоді 11 14.4 18 11 19,5 73,9 І
2 Андрійчук Михайло

Іванович

Надвірнянська станція юних техніків 8 14,6 19,5 12,2 18,5 72,8 ІІ
3 Томащук Віталій Васильович Надвірнянська станція юних техніків 7 13,8 18,5 11,8 16 67,1 ІІІ
4 Яруллін Назар

Олександрович

Центр позашкільної роботи дітей та юнацтва м.Яремче 9 _ 15,5 16 40,5
5 Вірстюк Андрій Дмитрович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 5 1 16 13 35
6 Юркевич Владислав Дмитрович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 6 10 16

 
 

ТАБЛИЦЯ  РЕЗУЛЬТІВ
обласної радіотехнічної олімпіади старшокласників
серед учнів ВПУ

Прізвище та ім’я учасника Позашкільний навчальний заклад Теоретичний залік Складання схем на макетній платі Розробка друкованої плати Монтаж на друкованих платах Всього Місце
швидкість монтажу якість монтажу
1 Баб’юк Станіслав

Владиславович

Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 10 14,6 16 12,8 20 73,4 ІІ
2 Атаманюк Василь Миколайович Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 10 12,4 18 9,8 18 68,2
3 Ткачук Андрій  Миколайович Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 10 15 19 7,8 20 71,8 ІІІ
4 Гультай Максим Васильович Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 10 11,6 14 11,6 19 66,2
5 Кузів Василь Васильович Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 10 17 11,2 18 56,2
6 Фіцак  Богдан Володимирович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 13 13,6 20 15 20 81,6 І
7 Коваль Дмитро Іванович Івано-Франківський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 6 14 20
8 Дмитрук Микола Ігорович Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 12 11,8 10 6,4 18 58,2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *